Σάββατο, 31 Μαρτίου 2018

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 2-4-2018 έως 8-4-2018)

 




Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 2 Απριλίου έως και 8 Απριλίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02 / 04 /201 8 Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ 03 / 04 /201 8 Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 04 / 04 /201 8 Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ 05 / 04 /201 8 Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 08.00-15.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06 / 04 /201 8 Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 / 04 /201 8 Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ - Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/04/2018 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια 17 .00 – 24 .00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ 03/04/2018 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 07 .00 – 14 .00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/04/2018 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι 07 .00 – 14 .00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 05/04/2018 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά 07 .00 – 14 .00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 07/04/2018 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08 .00 – 13 .00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02 / 04 /201 8 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά 17.00 – 00.00 Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ 03/04/2018 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακηνή 17.00– 00.00 Α.Τ.ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ ΣΑΠΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 04 / 04 /201 8 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι 08.00 –14.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ 05 / 04 /201 8 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι 08.00 –14.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 / 04 /201 8 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο 08.00 –14.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
02 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη 17. 00 - 24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
Β΄ΚΑΜ Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα,Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι,Τοξότες,Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
03 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ Κιμμέρια,Πηγάδια,Άκαρπο,Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο. 09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)
Β΄ΚΑΜ Διομήδεια,Παλαιός και Νέος Ζυγός,Πετεινός,Φελώνη,Βαφέϊκα,
Μαγικό,Αυξέντιο,Παλαιό Κατράμιο,Λεύκη,Τοξότες,Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο
17. 00 - 24.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
04 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ Κυψέλη,Μέλισσα, Εξοχή,Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο,Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο,
Ν. Εράσμιο,Όλβιο
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
Β΄ΚΑΜ Πετείνος,Διομήδεια,Μαγικό,Παλαιός και Νέος Ζυγός,Φελώνη,Βαφέϊκα,Πηγάδια,
Μάγγανα,Άβδηρα,Μυρωδάτο
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
05 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος,Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα 09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο 09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ Κιμμέρια,Λευκόπετρα,Σέλερο,
Άκαρπο,Σήμαντρα,Γρήγορο,Φίλια,Σούνιο,Πολύσιτος,Σέλινο,Συδινή,
Ν.Κεσσάνη,Πόρτο Λάγος,Κουτσό
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ Σμίνθη,Μύκη,Γοργόνα,Σάτρες,
Τέμενος
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
07 / 04 /2018
Α΄ΚΑΜ M ελίβοια,Αιμόνιο,Δημάριο,Κοτύλη,
Πάχνη
09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
Β΄ΚΑΜ Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο 09. 00 - 15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

About Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ. -

Σκοπός της E.A.A.M.Θ. είναι η διαφύλαξη και προαγωγή των εργασιακών, οικονομικών, ασφαλιστικών, κοινωνικών και συνδικαλιστικών συμφερόντων των μελών της.

Subscribe to this Blog via Email :