Παρασκευή, 7 Απριλίου 2017

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

Δρομολόγιο Κινητής Αστυνομικής Μονάδας έως το Πάσχα στην Περιφέρεια Α.Μ.Θ.

 


ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ
10/04/2017
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά

08:00-14:00
Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
Μ. ΤΡΙΤΗ
11/04/2017
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

08:00-14:00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ
12/04/2017
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
17:00-00:00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ-
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
Μ. ΠΕΜΠΤΗ
13/04/2017
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

17:00-00:00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ-
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14/04/2017
--
Μ. ΣΑΒΒΑΤΟ
15/04/2017
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

08:00-14:00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
16/04/2017
--

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
10/04/2017
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
11/04/2017
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
12/04/2017
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
13/04/2017
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα

08.00-15.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14/04/2017
--
--
--
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/04/2017
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά
08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ - Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
16/04/2017
--
--
--


ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
       ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
M.ΔΕΥΤΕΡΑ
   

Α΄ΚΑΜ
10/04/2017
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Ανθηρό, Γιαλιστερό, Έρανος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
 Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)
M. ΤΡΙΤΗ

Α΄ΚΑΜ
11/04/2017
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά
09.00 -15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια
09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)
M. ΤΕΤΑΡΤΗ

Α΄ΚΑΜ
12/04/2017
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,
Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
M. ΠΕΜΠΤΗ

Α΄ΚΑΜ
13/04/2017
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά
09.00 -15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα

09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
M. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α΄ΚΑΜ
14/04/2017
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης

09.00 -15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα
09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
M. ΣΑΒΒΑΤΟ

Α΄ΚΑΜ
15/04/2017

Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

09.00 -15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη
09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗΠΑΣΧΑ

Α΄ΚΑΜ
16/04/2017

--

Β΄ΚΑΜ

--


ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ
10/04/2017
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00 – 24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
Μ.ΤΡΙΤΗ
11/04/2017
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ
12/04/2017
Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
Μ.ΠΕΜΠΤΗ
13/04/2017
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14/04/2017
------
------
-------
Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ
15/04/2017
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00 – 13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΑΣΧΑ)
16/04/2017
------
------
-------


 πηγή astynomia.gr

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

About Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ. -

Σκοπός της E.A.A.M.Θ. είναι η διαφύλαξη και προαγωγή των εργασιακών, οικονομικών, ασφαλιστικών, κοινωνικών και συνδικαλιστικών συμφερόντων των μελών της.

Subscribe to this Blog via Email :