Παρασκευή, 24 Φεβρουαρίου 2017

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

Δρομολόγιο Κινητής Αστυνομικής Μονάδας στην Περιφέρεια Α.Μ.Θ. έως την 05/03/2017

 




ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
27/02/2017
----------
------------
--------
ΤΡΙΤΗ
28/02/2017
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
01/03/2017
Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
02/03/2017
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά


07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/03/2017
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
  ΣΑΒΒΑΤΟ
04/03/2017
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα


08.00 – 13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
05/03/2017
-----
-----
-----


ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ
28/02/2017
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00 – 00.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
01/03/2017
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
02/03/2017
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

17.00 – 00.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/03/2017
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

08.00 – 14.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
 (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
04/03/2017
      
--
ΚΥΡΙΑΚΗ
05/03/2017
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή
17.00 – 00.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
 (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)






ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
27/02/2017
--
--
--
ΤΡΙΤΗ
28/02/2017
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
01/03/2017
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
02/03/2017
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα

08.00-15.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/03/2017
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο
08.00-14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
04/03/2017
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά

08.00-14.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ - Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
05/03/2017
--
--
--




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΞΑΝΘΗΣ


ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
       ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΚΑΘΑΡΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
   

Α΄ΚΑΜ
27/02/2017

--

Β΄ΚΑΜ
--
ΤΡΙΤΗ

Α΄ΚΑΜ
28/02/2017
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά

09.00 -15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια

09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ

Α΄ΚΑΜ
01/03/2017
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,
Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ

Α΄ΚΑΜ
02/03/2017
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά
17.00 -00.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α΄ΚΑΜ
03/03/2017
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ

Α΄ΚΑΜ
04/03/2017

--

Β΄ΚΑΜ
--
ΚΥΡΙΑΚΗ

Α΄ΚΑΜ
05/03/2017

Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

About Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ. -

Σκοπός της E.A.A.M.Θ. είναι η διαφύλαξη και προαγωγή των εργασιακών, οικονομικών, ασφαλιστικών, κοινωνικών και συνδικαλιστικών συμφερόντων των μελών της.

Subscribe to this Blog via Email :