Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2016

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

Δρομολόγιο κινητής αστυνομικής μονάδος σε Αλεξανδρούπολη,Ξάνθη,Ορεστιάδα και Ροδόπη

 



ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
07/11/2016
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00 – 24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ
08/11/2016
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
09/11/2016
Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
10/11/2016
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά



07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11/11/2016
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
  ΣΑΒΒΑΤΟ
12/11/2016
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα



08.00 – 13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
13/11/2016
-----
-----
-----



ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
       ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ
   

Α΄ΚΑΜ
07/11/2016
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Ανθηρό, Γιαλιστερό, Έρανος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
 Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος
09.00 -15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)
ΤΡΙΤΗ

Α΄ΚΑΜ
08/11/2016
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά
09.00 -15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια
09.00 -15.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ

Α΄ΚΑΜ
09/11/2016
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,
Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ

Α΄ΚΑΜ
10/11/2016
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά
17.00 -00.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α΄ΚΑΜ
11/11/2016
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ


Α΄ΚΑΜ
12/11/2016
--

Β΄ΚΑΜ
--
ΚΥΡΙΑΚΗ


Α΄ΚΑΜ
13/11/2016
Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
17.00 -00.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ
Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη
17.00 -00.00
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
07/11/2016
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
08/11/2016
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
09/11/2016
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
08.00-14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
10/11/2016
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα
08.00-14.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11/11/2016
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο
19.00 – 02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/11/2016
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά

19.00 – 02.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ - Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
13/11/2016
--
--
--



ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
07/11/2016
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά

08.00 – 14.00
Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
08/11/2016
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00 – 00.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
09/11/2016
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ-
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
10/11/2016
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι



17.00 – 00.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ-
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11/11/2016
Ιάμπολη-Πατερμά-Δαρμένη-Ραγάδα-Εσοχή-Πλαγιά-Στροφή-Νέδα-Αγιοχώρι-Ήπιο
08.00 – 14.00
Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
  ΣΑΒΒΑΤΟ
12/11/2016
--
ΚΥΡΙΑΚΗ
13/11/2016
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00 – 00.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)





 πηγή astynomia.gr

Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ.

About Ένωση Αξιωματικών Α.Μ.Θ. -

Σκοπός της E.A.A.M.Θ. είναι η διαφύλαξη και προαγωγή των εργασιακών, οικονομικών, ασφαλιστικών, κοινωνικών και συνδικαλιστικών συμφερόντων των μελών της.

Subscribe to this Blog via Email :